O nás

Lýdia Petrušová

Vyštudovala bábkarskú tvorbu na VŠMU (áno, dá sa to študovať), o tri mesiace nato získala ocenenie DOSKA 2015 v kategórii objav sezóny a potom bola 13 mesiacov na úrade práce. Počas svojho života pracovala ako anketárka, roznášačka letákov, predavačka ruží po baroch, normálna predavačka, sales advisor, shop assistent, youtuber či súťažiaca v Nákupných maniačkach. Medzi jej záľuby patrí dokumentárne divadlo a nerozčuľovanie sa nad hlupákmi. Chcela by byť super jogistkou, pretože má 24 rokov a každé dva mesiace ju seká v chrbte. Vo voľnom čase rada chodí do kina, hrá ping – pong, nakupuje, stretáva sa s priateľmi a konzumuje s nimi Captaina Morgana (aj keď vie, že je to len lieh). Chcela by byť super blogerka, ale vôbec nevie, ako sa to robí. Momentálne je zamestnaná, pracuje ako creative supervisor pre Zoot.sk, čo je dobre, lebo zrazu musí platiť celú izbu a nie len polovicu.

Andrea Juneková

Skončila magistra na Vysokej škole výtvarných umení – fotografiu a nové médiá. Následne vyhrala za diplomovku Foto roka nadácie VÚB, a nomináciu pre NEU Festival/Tallin-Estónsko, takže prechod na úrad práce nebol taký bolestivý. Tri roky bola spoluorganizátorkou OFF festivalu Bratislava. Vystavovala na mnohých skupinových a niekoľkých samostatných výstavách na Slovensku a v zahraničí (Japonsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Dánsko, Nórsko, ČR, Polsko, Rusko, Francúzsko). Nemá rada rutinu a organizované štruktúry. Doteraz funguje ako freelancer, čo jej zatial vyhovuje. Rada sa pohybuje v paralelných sférach, inšpiráciu čerpá z divadla, hudby a vlastného bizarného života.

Dávid Sivák

Neštudoval, iba sa presťahoval do hlavného mesta za láskou. Popritom, ako odišla láska, začal pracovať ako sales advisor pre jednu medzinárodnú značku, pre ktorú pracuje dodnes. Prešiel si rôznymi pracovnými pozíciami, pri ktorých chodil otvárať nové pobočky po Európe, pripravoval veľa kolaborácií s rôznymi veľkými módnymi značkami ako sú Lanvin, Versace, Balmain, Alexander Wang, Matthiew Williamson a mnohí ďalší. Spolupracoval ako stylista na niekoľkých eventoch a módnych prehliadkach. Dnes pracuje ako manažér a ešte si aj nájde čas na náš blog, lebo móda ho baví stále. Vo voľnom čase rád varí, číta a potuluje sa vonku s umelcami a študentmi.