#5 Ľadvinka

,,Niektoré priateľstvá si k sebe hľadajú cestu dlhšie“ .

Som raz povedala o mne a Zuz. Potrebovali sme nejaký ten čas, kým sme zistili, že sme vlastne super. Vo veľkej miere nám k tomu pomohli naše kamarátky, lebo tie jej, boli aj moje. To sme predsa museli nájsť nejaké to prepojenie. Veľa síl, snahy, času a trošička vínečka. A pozrite sa na nás teraz. Bez toho aby sme sa dohodli sa už aj obliekame rovnako.

A to som si hovorila, či si aj ona vezme túto našu obľúbenú ľadvinku zo ZOOTu, či to nebude náhodou trápne. A nakoniec sme boli celé modré. A trápne to vôbec nebolo. Uvideli sme sa a hneď sme chceli fotku.

Monterky

Keď sa moja výborná kamoška Laura pred rokom vrátila z Paríža s nadšením mi opisovala všetku tú krásu, čo tam videla. Mňa samozrejme najviac zaujímala móda. ,,Vieš, čo nosia Parížanky?“ opýtala sa ma – ,,Monterky“ . WAU! Googlila som monterky v parížskych sekáčoch za stovky eur.

Keď o dva mesiace na to prišiel na Vianoce z Paríža môj dobrý kamoš Miško, jednu ako z prvých otázok sa ma opýtal, či neviem kde by sa dali zohnať monterky, lebo ich má priniesť dvom jeho super dievčatám. Viac som nepotrebovala.

A keďže Laura je geniálna, ale troška nižšia hneď prvé monterky, ktoré uvidela kúpila.

Áno, potrebujem opasok, riťku mám gigantickú, musia byť vyhrnuté a ideálne sú k jemnému opätku ale milujem ich.

Ľadvinka

Neviem či viete, ale voľakedy som bola v Nákupných maniačkach. Prosím pekne rok 2015 a už vtedy som tam mala ľadvinku. Takú, ktorú nosila moja mama na venčenie so psom a v nej mala sáčky na hovienka, hh. Vtedy to mnohí zatracovali, dnes všetci o tom píšu ako sa to vracia do módy. V takýchto situáciách mám chuť kričať : NEVRACIA, JE TO TU UŽ 4 ROKY!

A fakt je, preto som si nebola úplne istá touto červenou, keďže väčšinou uprednostňujem pôvodné prevedenia daného kúsku. Zvlášť zo šatníka mojich predkov. Ale červená…  no uznajte.

Náušnice

Som veľmi rada za návrat veľkých náušníc, ktorý sa striedal s veľkými náhrdelníkmi. A keďže mi podľa mňa náušnice nepristanú, keď mám okuliare, keď som mám šošovky, naplno si ich užívam. Tieto konkrétne som si kúpila za nejakú odmenu, keď sa mi niečo podarilo a sú z Mango.

Inak, toto je prvý článok, ktorý needitovala Radka. Je v Barcelone. A vidno to, ja viem.

Ľadvinku Vagabond a kúpite TU.

Môj favorit sú aj tieto od KARA.

A Nákupné Maniačky TU.

A Zuzku môžete sledovať aj TU.

lydpetrus