#16 TOTO NIE SÚ TEHOTENSKÉ NOHAVICE!

Nie som tehotná. Som vydatá a to nie je to isté.

Je to vlastne aj troška smiešne. Po tom, ako som uverejnila tieto fotky na insatstories, prišla gratulácia : ,,jej ty budeš mať bábätko?“ ,,už na viacerých fotkách sa mi zdalo, že vidím bruško“ . Tak áno, to bruško mám približne od trinástich rokov (čo je polovica môjho života) a zjavilo sa hneď ako som prestala tancovať vo folklórnom súbore Zempliník. Len teraz, keď už som vydatá, tak to bruško zmenilo prívlastkoch z tučné na tehotné. A to nie je všetko. Po tom, ako som držala v rukách IQOS-ku (tú cigaretu) mi opäť prišli správy, že ste si mysleli, že držím v rukách tehotenský test. Takže ešte raz. Nie som tehotná, bola som aj u lekárky a nie som ale nebojte sa, keď budem budete prví kto to bude vedieť (humor). Čo keby som chcela byť a nemohla by som a vy by ste mi písali, že som? No rôzne situácie na hranici trápnosti a netaktnosti môžu vzniknúť pre tú ľudskú domýšľavosť a zvedavosť, no nie? Ale netrápi ma to, že si myslíte, že som. Ako správnu fešn blogerku (humor) ma trápi to, že si myslíte, že toto sú výlučne tehotenské nohavice.

 

 

 

 

Dungaree (tak sa volajú), vôbec nemusia nosiť len budúce mamičky. Pre všetky z vás, ktoré po takýchto nohaviciach túžite, no máte jemné predsudky, kričím: Zahoďte ich! A otvorte si tento blog https://lovethirty.co.uk/how-to-wear-dungarees/ kde nájdete rôzne inšpiračky a kombinácie týchto netehotenských nohavíc.

Pre všetkých , ktorí si otvorili link až ďalšom okne pokračujeme. V nasledujúcich riadkoch vám ponúknem pohľad do kuchyne tejto mojej kombinácie.

 

Ako sme sa dozvedeli mám na sebe rifle typu dungaree. Viac krát som písala, že nie som úplný fanúšik denimu a denimovým kraťaskom už vôbec nie. Privádzajú ma k jednej otázke : A to sa ti to tam v lete nezaparí?!

Tieto nohavice sú širokého strihu (aj keď áno stále existuje možnosť že aj ostatné denimové kraťasky, ktoré som si kedy skúšala mali byť pôvodne širokého strihu) ale aj tak som ich nenosila v najvyššom stupni horúčav. Ideálne sú na toto obdobie. Teplá jeseň.

 

Prvé ,,veksláče“  a rovno prvé Levi’s-ky . Preto si ich aj patrične vážim a ako denimový začiatočník môžem potvrdiť, že cítim rozdiel medzi nimi a takými z H&M-ka.

Moje najobľúbenejšie tričko s baseballovým vzorom. Rozpadnuté, deravé,vyblednuté. Som z toho na nervy.

Milunká kombinácia ale potrebovala to troška života.

Opätky!

Svadobné sandále.

Tak škaredé až pekné, tak pekné až škaredé. Jedným slovom ideálne! Malý, široký opätok, ktorý ale spĺňa úlohu predlženia nôh a dodania sexepílu do kroku. (lol, jak si fandím)

 

Jedna z mojich najobľúbenejších kabeliek so zlatým ramienkom značky Guess.  Čo mohlo ešte viacej dopomôcť ku kontrastom? Vrámci mojich obmedzených možností ovšem. Na záver si prosím všimnite ten vzťah medzi zlatým ramienkom a baseballovým tričkom. No veľmi som spokojná .

PS Googlila som či má kabelka ramienko alebo remienko ale používajú sa oba výrazy,

Dungaree jeans : Levi’s zo ZOOT.sk

Tričko: Vintage

Sandále : Bata.sk

Kabelka : Guess

lydpetrus