#13 Pršiplášť

Doháňam resty.

Viem, že nemôžem prísť po dvoch týždňoch na blog s názvom A predsa sa nevydala, vydatá a po uši zaľúbená do svojho manžela, navyše premenovaná na Ondrušová a nepovedať vám o tom ani slovo. Nebojte sa, poviem hneď ako vyvoláme fotky (teda, ak mi to pán manžel dovolí). Zatiaľ vám však napíšem krátku inšpiračku napríklad na taký deň ako je dnes. Že aj prší, aj dusno je, aj fúka ale stále august.

 

 

Na takéto počasie tu mám tento môj milovaný overal. Áno, áno, viem nerobí mi úplne dokonalú postavu, ale my vydaté to už nepotrebujeme (sľubujem, posledný manželský humor). Navyše, Šimon ho na mne zbožňuje. Viete, nikedy vám niečo nemusí úplne dokonale sadnúť, pretože vám tá farba pristane natoľko, že zrazu sú troška širšie boky úplne nepodstatné –  ak ste celá rozžiarená. Navyše, síce mi tento overal obťahuje celulu, no zvýrazňuje mi pás , a pás je vrámci mojej postavy to jediné čo môžem svetu ponúknuť.

Otvorený chrbát zaručí, že sa aj pri nie stopercentnej bavlne nezapotím.

 

Keďže som sa potrebovala aspoň jemne opticky predĺžiť postavu a zároveň pršalo, obula som si tieto kožené naimpregnované poltopánky na platforme. Inak tieto topánky sú jedny z mojich prvých Vagabondov, pri ktorých sa zrodila láska k tejto značke.

 

Pršiplášť možno poznáte z Nákupných maniačiek. Budem úrpimná, nenosím ho až tak často, pretože je výrazny na to aby som si si ho obliekla len tak k ,,hocičomu“ . Aj keď je to paradoxné, keďže je transparentný. Vždy si musím premyslieť k čomu si ho dám, lebo samozrejme má nevýhody, že ak neprší je v ňom dosť teplo, ale s holým chrbtom to bolo tak akurát. A hlavne, načo kabelka keď mám takéto vymakané vrecká?

Overal: H&M Trend

Pršiplášť: Mohito

Boty: Vagabond

lydpetrus